PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 713
ocen
5,8 10 1 127713
4,2 28
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Polski zwiastun BvS

ocenił(a) film na 10

Jako, że WB Polska nie wypuściła do tej pory polskiego zwiastuna postanowiłem się za to zabrać ze znajomym. Tutaj link do trailera z polskimi napisami - https://www.youtube.com/watch?t=133&v=xIbAusvCC0I

Oczywiście zwiastun może zawierać błędy.

TheKamiloos

bardzo fajny dzieki ze go przetlumaczyliscie ale i tak czekamy do wrzesnia lub pazdziernika by go przetlumaczyli na youtubie szkoda

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Wstyd dla polskiego oddziału Warner Bros. , że jest prawie miesiąc od opublikowania trailera a oni go jeszcze nie przetłumaczyli. Na moim kanale znajduje się jeszcze zwiastun Suicide Squad z polskimi napisami jeśli byłbyś zainteresowany ;)

TheKamiloos

bardzo chetnie zobacze dzieki chcialbys dolaczyc do moich znajomych ?

ocenił(a) film na 10
marvelfan_filmweb

Śmiało zapraszaj ;)

TheKamiloos

ok to poprosze o zaproszenie

TheKamiloos

moglbys tez przetlumaczyc zwiastun x men apocalypse z comic cona proszedrogi kamilkoos ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

Jest zwiastun X men apocalypse!? Dasz linka?

jest zwiastun tak wlasciwie to teaser trailer z comic cona X-Men: Apocalypse (Teaser) - 2016 - YouTube
Film dla zapytania x men apocalypse teaser trailer comic con▶ 1:03
www.youtube.com/watch?v=FdOGAVmZJLU

marvelfan_filmweb

wstyd dla polski maja polski kanal na youtubie a nawet zwiatunow nie przetumaczyli chamstwo i wsadzilie je angielskie po co przeciez takie zwiastuny wsadza sie na angielski kanal a nie na polski wstyd ! warnerbros wsydzcie sie !

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

Mnie się wydaje, że zwiastuny do "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" i "Leg...[Niech ich pioruny siarczyste, ogniste]"- "Suicide Squad" to zwiastuny "specjalne" (bo... są z Comic-Con, tak mi się zdaję). Pierwszy zwiastun oznaczony # 1 PL (właściwie to był teaser, ale niech im będzie) był z polskimi napisami. Wcześniej Człowiek ze stali - Zwiastun: Fate of Your Planet również był bez napisów. Nie wiem czym się kieruje Warner Bros.PL, ale chyba musimy poczekać aż się pojawi właściwy zwiastun #2. Może wtedy wstawia napisy i oby tylko napisy. Dubbingu nie zniese. Pamiętam jak bardzo chciałem obejrzeć "Zimowego żołnierza". Gdyby nie lektor pewnie nie obejrzałbym tego filmu. Oglądanie tego typu filmu z dubbingiem było dla mnie jak włączenie "Raid" (2011) z podłożonym dźwiękiem z "Minionków". Masakra, nie da się tak oglądać filmu akcji :\.

ocenił(a) film na 10
ash_williams85

Z tego co zauważyłem do filmów DC nie jest na szczęście wciskany dubbing. Nawet w filmach animowanych.

ocenił(a) film na 6
TheKamiloos

To mnie właśnie bardzo cieszy. Wyobrażasz sobie dubbing do takich filmów [ https://www.youtube.com/watch?v=hbzzLOR28_U ], bo ja nie!

ocenił(a) film na 10
ash_williams85

Hah, akurat dzisiaj rano oglądałem ten filmik ;) Nie wyobrażam sobie i na szczęście nie muszę ;D W filmach Marvela też unikam dubbingu jak tylko się da.

ocenił(a) film na 6
TheKamiloos

Dziwne z ich strony, zwłaszcza że banerki reklamowe filmu wypuścili do internetu na rok przed premierą (nie żal im kasy na taki pośpiech?). Nawet Bond na dwa miesiące przed premierą jeszcze się swoich bannerków nie dorobił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones