PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 713
ocen
5,8 10 1 127713
4,2 28
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Film jest jak świąteczne obżarstwo. Natłok dań (bohaterów) przytłacza atrakcyjnością, więc jak żarłok napycham się do woli. A skutek taki jak zawsze: ciężkostrawne to wszystko, pozbawione lekkości i na końcu zgaga.

jupikajej

"Młodość" za to jest arcydziełem światowego kina z cyklu, ćpać, pić i walić młode dupy póki się da, ha, ha, ha...:-) O tej wydmuszce "Birdman" to nawet mi się pisać nie chce, he, he, he...:-(

HeadHoper4Warsaw

Zatem: "Młodość" - jest arcydziełem, "Birdman" - to nie pisz. Hi, hi, hi.

jupikajej

Jak lubisz wydmuszki to Twoja sprawa, ja lubię film z jajem...:-)

HeadHoper4Warsaw

Czuje, że cały czas byłeś w świątecznym klimacie, wydmuszki i jajka. Trochę śmierdząca sprawa. W sumie to fajna sprawa, bo mam wrażenie że nadziałeś się zbuka, ale to Ty wolisz filmy z jajem.

jupikajej

Lubię jak film niesie ze sobą jakieś przesłanie i ma sensowną fabułę, nie jak wychwala pedofilie, homoseksualizm oraz inne dewiacje seksualne na tle psychotycznym. Jeden lubi inteligentne filmy o życiu, drugi zwariowane komedie i adaptacje komiksowe, trzeci filmy o starszych panach walących młode dupy jak sikorki i wciągających koks jak gwiazdy rocka, albo o tym, że geja i żyda prześladowali niedobrzy heterycy z Watykanu...:-)

HeadHoper4Warsaw

Z tym co tutaj wyżej napisałeś nawet nie chce mi się dyskutować, różnimy się i to strasznie, i nawet nie chodzi o filmy tylko o kwestie podejścia do życia. Ustawiasz pedofilie i homoseksualizm w jednym szeregu, z czego homo jest dewiacją????!!!!! Dramat!!!!

Poza tym zmieniłeś ocenę filmu pod którą piszemy!!! Z tego co pamiętam z 6 na 3. Brawo TY!!!

jupikajej

Bo to po prostu zły film był, z dramatyczną realizacją, nieudaną reżyserią oraz drewnianym aktorstwem, wiadomo kogo...:-) A propos homoseksualizm jest dewiacją mózgu, wybacz...:-(

ocenił(a) film na 7
jupikajej

świetne argumenty

Himiteshu

Dziękuję.

jupikajej

a ja się zgadzam, zero SENSOWNEGO scenariusza, jeśli ktos lubi wybuchy itd to proszę bardzo, ja jestem zawiedziona. Sama "walka" trwała z 15 minut a czekało się prawie 2 godziny ( znam komiksy, wiedziałam czego się spodziewać). Plusem jest muzyka, w filmie jest masa logicznych i prostych błędów.

+ nie przyszło mi przez myśl by dyskutować z kimś o JEDNYM filmie, trzeba sprawdzać co ogląda i jak ocenia, ale cóż każdy lubi inaczej.

komercyjna

To "że trzeba sprawdzać co ogląda i jak ocenia, ale cóż każdy lubi inaczej" uważam za studnię ciekawych opinii, zależy tylko kto ile ze swojego wiadra uleje i czy nie jest to zatruta woda. Jednak wątki raz są lepsze, raz gorsze, zależy od argumentującego... Co za życie, ech... :-)

ocenił(a) film na 7
komercyjna

Ironiczne stwierdzenie, ze jest to film dla tych ktorzy lubia wybuchy, a potem narzekanie, ze walka trwala 15 minut.
Hipokryzja stopien: expert.

Mathias_13cool

dzięki :)

ocenił(a) film na 7
komercyjna

Ja cie potyralem, kochana :D
Ale co kto lubi...

Mathias_13cool

po pierwsze nie mów do mnie" kochana", po drugie radzę zapoznać się z pojęciem ironii :)

ocenił(a) film na 7
komercyjna

Czytajac te bzdury u gory myslalem, ze po prostu nie zrozumialas mojej wypowiedzi :D

komercyjna

...może ogólnie z pojęciem poczucia humoru :-) i dystansu do wypowiedzi. Tak trzymaj "komercyjna"!!!!!

ocenił(a) film na 2
jupikajej

I jeszcze ta Wonder Woman XD

ocenił(a) film na 2
jupikajej

Bardzo dobre przyrównanie.

Żeby chociaż film był mroczny i budził jakiekolwiek emocje. Ale bohaterowie są puści, bez wyrazu. Największą bolączką twórców była chyba konieczność stworzenia fabuły - aby w końcu przejść do efekciarskich walk w stylu Avengers. Właśnie...czuje się oszukany, bo nie chciałem oglądać kolejnych Avengersów. W sumie mogli wrzucić Spidermana albo Thora w środek walki i też nikt nie mógłby się przyczepić.
Komu ten film się podoba? Hmm wiadomo są gusta i guściki, ale wydaje mi się że głównym zadowolonym gronem odbiorców są dzieciaki. Jako trochę starszy widz, który bawił się za młodu figurką batmana, nie znalazłem we filmie dosłownie niczego, co przypadłoby mi do gustu. Czy teraz już takie filmy będą robić? A może już wyrosłem z super-bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones