PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430342}

Córka

The New Daughter
5,2 9 533
oceny
5,2 10 1 9533
Córka
powrót do forum filmu Córka

8/10

ocenił(a) film na 8

Fakt jest ten że film rzeczywiście jest przez połowę nudny aczkolwiek później fajnie się rozkręca, jeżeli chodzi o fabułę to tak jest podobna jak sto innych aczkolwiek nieraz fajnie jest coś obejrzeć podobnego gdy jest to dobrze zrobione. Bardzo podobała mi się gra aktorska Costnera, według mnie świetnie zagrał, a to że wziął tą rolę to zdaje mi się że nie z powodu kasy a po prostu spróbowania czegoś nowego w innym klimacie bardziej mrocznym... Mi ogólnie film się podobał, dobrze przedstawiony, wadą jest tą największą że przez połowę jest na prawdę nudny...
Pozdro dla prawdziwych kinomanów :)

ocenił(a) film na 3
naimadnr1

Polecam Mr. Brooks, z główna rolą Costnera o wiele lepszy thriller. Uśmiałem się na filmie z tych mrówek :D. Szkoda, że się pojawiły, na początku filmy scena jak córka nastolatka stała w oknie a na dachu widać monstera to zjebało cały klimat filmu od razu było wiadome o co chodzi ; | ocena na filmwebie jak zwykle zawyżona :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones