PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430342}

Córka

The New Daughter
5,2 9 527
ocen
5,2 10 1 9527
Córka
powrót do forum filmu Córka

A co do odwagi pana tatusia - bał się pająków, laleczki, burzy, wiatru, deszczu i swoich dzieci ale za to w środku nocy nie bał się wczołgać do ciemnego tunelu kopczyka w poszukiwaniu... no właśnie czego: wrażeń? córki? skarbów? odpowiedzi na trapiące go pytania egzystencjalne? Nie bał się także zostawić synka w domu samego w schronie z prześcieradła.

wendy_time

W horrorach przeważnie koty i psy kończą jak w/w. Ale fakt, szkoda go:(

duzami

Ale wiesz, że paranormalia istnieją?

ocenił(a) film na 6
wendy_time

W punkt. Zgadzam się z całym wpisem. Tj.poza tym, że szkoda czasu na film, bo moim zdaniem, aż tak zły nie był. Ale cała reszta prawdziwa. Łącznie z kotem ;)

Riner

Ale wiesz, że takie rzeczy istnieją naprawdę?

wendy_time

Ale wiesz, że paranormalia istnieją co nie?

AlexRener

Nie istnieją. Przestać szerzyć brednie.

kaze_w

Nie istnieją w twojej głowie. W rzeczywistości już tak. Przestań Celowo wprowadzać ludzi w błąd i szerzyć brednie. Bo trzeba nazywać twoje brednie po imieniu.

kaze_w

To udowodnij, że istniejące rzeczy nie istnieją a dostaniesz Nobla. Zauważyłem, że nie dotarło więc powtórzę żebyś przeliterował sobie jeszcze raz: DUCHY, KRYPTYDY, ZJAWISKA PARANORMALNE, ŻYCIE PO ŚMIERCI, REINKARNACJA SĄ FAKTEM FIZYCZNYM I ISTNIEJĄ. SPRÓBUJ TYLKO POWIEDZIEĆ, ŻE NIE. WIDZĘ, ŻE MUSZĘ CIĘ DOEDUKOWAĆ I UŚWIADOMIĆ. ZARAZ JESZCZE WYSTOSUJE WIADOMOŚCI NA PRIV NA MESSENGERZE DO CIEBIE ;)

kaze_w

Hahahahahahahahahahahah ty serio wierzysz w to, że nie istnieją xd beka z ciebie

kaze_w

Skoro nie istnieją to czemu są faktem ?

kaze_w

To nie są żadne halucynacje. Byś przeżył to co Ci ludzie to byś wiedział. Dlatego musisz przeprosić za to, że skłamałeś. Przepraszaj wszystkich za to, że skłamałeś, że nie istnieją. Musisz trollować skoro kwestionujesz fakty, a Anneliese była opętana nie chora i lewitowała w powietrzu psychopato.

kaze_w

Takie filmy są fajne tylko dlatego, że takie nadprzyrodzone rzeczy istnieją.

kaze_w

Istnieją. Przestań szerzyć brednie . Kropeczka.

kaze_w

Teraz już wiesz, że istnieją i to mnie cieszy.

kaze_w

Teraz już zrozumiałeś swój błąd. To konieczne do zrozumienia swojego błędnego zdania Wiesiu.

kaze_w

Istnieją

kaze_w

Takie rzeczy istnieją w rzeczywistości

kaze_w

Ale wiesz, że paranormalia istnieją co nie?

kaze_w

A wiedziałeś, że zjawiska paranormalne istnieją?

kaze_w

Dawaj dowody.

kaze_w

Nienawidzę gdy ktoś pieprzy bzdury typu paranormalia nie istnieją.

kaze_w

No to nie szerz bredni innym, że nie istnieją a będzie git okej?

kaze_w

I gdy ktoś napisze, że takie rzeczy istnieją to go nie poprawiaj dobra?

kaze_w

Oczywiście, że istnieją. Czemu wprowadzasz na przykład dzieci, które dopiero uczą się świata w błąd? Nie wstyd ci?

kaze_w

Mnóstwo dzieci na całym świecie przeżyło dokładnie to co Ci z tego filmu i nie mieli żadnych chorób ani przywidzeń ani nie było żadnego racjonalnego wyjaśnienia na to. Wkurza mnie jak tacy trolle jak ty klepią brednie, nie zastanowią się nad tym zanim coś powiedzą.

kaze_w

Dobrze, że już teraz właśnie zrozumiałeś swój błąd. Prawdopodobnie masz urojenia.

wendy_time

Ale wiesz, że zjawiska paranormalne istnieją, co nie?

wendy_time

I wiesz, że to nie są żadne brednie?

AlexRener

Pomijając to czy istnieją czy nie (zależy też od definicji istnienia; np. tęcza istnieje czy nie? @:-b) to mam jedno pytanie i jedną uwagę.
Uwaga:
Opowiadasz bzdury i szerzysz szkodliwą propagandę na temat przeprowadzania dowodu na NIEISTNIENIE czegokolwiek. Do Twojej i podobnym tonie wiadomości. Udowodnić ponad wszelką wątpliwość można tylko FAKT ISTNIENIA. Wszelkie inne kombinacje nie mają ani naukowych ani racjonalnych podstaw. Dla przykładu udowodnij mi, że NIE istnieją krasnolódki takie jak w bajce o Śnieżce albo Smurfy. @:-)
Pytanie:
Czy ty cierpisz na jakieś urojenia lub podobnej natury zaburzenia psychiczne?
Bo ten Twój niekończący się cykl komentarzy i treści w nim publikowane skłaniają mnie do stwierdzenia, że to co dla wszystkich postronnych czytelników jest monologiem składającym się z niezbyt logicznych fraz dla Ciebie jawi się jako dialog i to z wieloma interlokutorami. Ale musisz mi uwierzyć na słowo bo w myśl tego co napisałem powyżej nie jestem w stanie tego udowodnić jednak oni na prawdę NIE ISTNIEJĄ. A raczej istnieją wyłącznie w Twoim umyśle.

gandalfszalony

Co nie istnieje bo teraz zgłupiałem piszesz niejednoznacznie? Równie dobrze ja mogę napisać, że oni naprawdę ISTNIEJĄ. Powiem więcej. Mogę zarzucić, że to Ty szerzysz brednie i szkodliwą propagandę. A raczej NIE istnieją wyłącznie w Twoim umyśle. Co Ty na To? :P

gandalfszalony

Nie wiesz co istnieje a co nie. Poza tym nic nie szerzę. Tzn. szerzą ci, co twierdzą, że to wszystko bajki. Kek. Poza tym leki od psychiatry odstawiłem jakiś czas temu. I jest super teraz. Dawaj na priv mordko. Tomasz Stogniew (Dub) Złotów. Na messengerze na przykład. Sobie pogadamy i będzie cool.

gandalfszalony

W sensie kto nie istnieje? Ci interlokutorzy? Czy duchy? Piszesz niewyraźnie stary.

gandalfszalony

Powiem Ci wszystko co Tylko zechcesz ale tylko na priv. Tutaj nie ma opcji.

gandalfszalony

Dobra gościu nie chcesz pisać. Twoja strata. Tak STRATA. Powiem tyle: ,,Bóg jest Bogiem żywych, nie umarłych, umarli już nic nie wiedzą". ~ Jezus Chrystus. Jak to Cię nie przekona do mnie już nic tego nie zrobi. A życie jest jedno. Nara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones