PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5166}

Doskonały świat

A Perfect World
7,8 82 998
ocen
7,8 10 1 82998
7,2 13
ocen krytyków
Doskonały świat
powrót do forum filmu Doskonały świat

chyba był za trudny dla fanów Piratów z karaibów i american pie
Dla mnie 10/10

goandrewgo_

I jeszcze dla "Szybkich i wściekłych" czy "Transformersów", ech...
Dla mnie także 10/10

ocenił(a) film na 10
goandrewgo_

mysle, ze takie niskie miejsce w rankingu jest spowodowane tym, ze film jest malo popularny. pokazywali go w ogole w kinie? jak go pierwszy raz obejrzalam mialam chyba z 7 lat wiec nie wiem jak to bylo.. wielu ludzi w ogole o nim nie slyszalo. dla mnie to jest oczywiscie najlepszy film!:)

ocenił(a) film na 9
goandrewgo_

Ejj... fanów "Piratów..." to ja proszę nie obrażać :P A tak poważnie "Doskonały świat" jest genialny, z czystym sumieniem dałam 10/10 :)

ocenił(a) film na 10
blumenkohl

Popieramy was panowie!!! 10/10

Robert_De_Niro

Też popieram!!! (chociaz niekoniecznie panowie ;P) 10/10

ocenił(a) film na 10
exile

ja też tak myśle, chociaż lubie 'Piratów....' to ten film jest taki realny nie jak 'Piraci...' 10/10

ocenił(a) film na 9
No90347

Też uważam, że "Doskonały świat" to świetny film. Ale nie lubię gdy porównuje się filmy niemające ze sobą nic wspólnego. Uważam, że Piraci z Karaibów to świetna seria i w swojej kategorii jest niezwykle wysoko.

Gladiatorek

Film idzie stopniowo w górę. Obecnie coś koło 200 miejsca. Ogólnie film troche niedoceniony, ma mało głosów choć w TV pokazywali go już wiele razy.

ocenił(a) film na 5
goandrewgo_

7/10
Dlaczego?
Bo tak samo jak wiele filmow które reżyserował Eastwood mają jak dla mnie wielkie niedociągnięcia. Są amerykańskie aż do bólu. Kreacja głównych bohaterów świetna, pierwsza klasa, ale już postacie poboczne mają rólki takie odrealnione. Nie ma normalnych ludzi poza tymi grającymi główne role. Nie jestem za piratami i american pie (to było nawet nawet) ale ten film mnie nie wciągnął aż tak jak powinien. Jak dla mnie pierwszy 1000 zasłużenie. 212?? - hmm, niech będzie ale nie wyżej. Z pewnością nie arcydzieło, mocna siódemka.

toskrzyneczka

Nie kłam! Dałaś tylko 5/10 tak jak Ojcu chrzestnemu. Widze że nie zrozumiałaś tego wspaniałego filmu. Idź oglądać Hanne Montane albo teletubisie :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
goandrewgo_

Jak dla mnie najlepszy film Eastwood'a. 9/10. Jeden z nielicznych filmów po których obejrzeniu miałem łzy w oczach... Po prostu WSPANIAŁY FILM - GORĄCO POLECAM

ocenił(a) film na 9
goandrewgo_

Na szczęście już na 208 :)
Fakt- film genialny! Dziesiątka.

ocenił(a) film na 7
Dixiee

Eastwood kolejny raz nie zawodzi. Intrygująca opowiastka o zdawałoby się niemożliwej przyjaźni dwóch odmiennych charakterów podana w starym, dobrym stylu. Świetnie poprowadzona aż do finału, którym podobnie jak “Madison Country” wywołał u mnie niewyobrażalną fale wzruszenia. Końcówka to chyba największy atut filmu. Dziadziuś Clint zna się na rzeczy. Do tego niezła, żywiołowa kreacja Costnera i oczywiście jego małego kompana w podróży po stanie. Postaci kilka bym wywalił (taką Laurę Dern, no bo po co tu i ona?), może parę dialogów. Nie przypadło mi do gustu ten momentami wysilany humor (szczególnie wśród postaci w otoczeniu szefa Reda), ale i tak jak najbardziej warto sięgnąć!


+7/10

goandrewgo_

Co to znaczy "za trudny"???

Bo ja na ten przykład jestem fanem Piratów z Karaibów i chciałbym się dowiedzieć....

A co ty jesteś fanem rankingów....bo dla mnie wszyscy fani rankingów to kretyni... tacy co to za trudne jest dla nich ogarnięcie faktu, że ranking jest tworem który nie stanowi podstawy do oceny filmu czy jego jakości...tym bardziej...na filwebie gdzie na forum siedzi chyba miliard egzalatantów, którzy byle produkcji średnio troche lepszej od Kevin sam w domu dają już 10/10...przypominam...ze 10/10 to jest arcydzieło filmowe...jakby tego nie rozumieć....ten film arcydziełem nie jest

pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
goandrewgo_

Od piratow to ty sie odczep ;P Doskonały swiat 9,5/10 ;)

goandrewgo_

co Ci Piraci przeszkadzają? Lubie ich. :P
Doskonały Świat jako nieliczny dostał od mnie 10.
Pnie się w rankingu jest "już" 77.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones