PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030488}
890
chce zobaczyć
Superman
powrót do forum filmu Superman

nie wygląda jak znak Supermana, nie widać tam S tylko -. Robią film z Supermanem czy z Minusmanem? Nie rozumiem dlaczego zawsze muszą wszystko tak zmieniać, bo co? Bo nowy film to musi być nowy znak nawet jak jest beznadziejny? Nie jestem zagorzałym betonem i dopuszczam zmiany ale takie z sensem.
Ja jestem fanem ogólnie filmów superbohaterskich a Superman jest jednym z moich ulubionych bohaterów jeśli nie najulubieńszym i rozpoznam go zawsze ale co z kimś kto nie miał wcześniej styczności z Supermanem? Usłyszy charakterystyczne zdanie:
LL "Co znaczy to S?"
S "To nie jest S. Na mojej planecie oznacza Nadzieję." i pomyśli "Zaraz... jakie S przecież tam jest -".
No chyba że zmienią dialogi:
LL "Co znaczy to -?"
S "To miało być S ale mój prawdziwy ojciec lubił zmieniać znak co dwie minuty i akurat jak to robił to planeta wybuchła. Miał oznaczać Nadzieję ale teraz znaczy Adzie." xD
Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Minusman!

Minusman! Minusman! Bohater testów ciążowych i narkomanów :D
A na film i tak czekam. Pozdrawiam

Digital_Man

Bez przesady, wygląda jak S. Najwyżej lekko inspirowane wersją z Kingdom Come

Digital_Man

Weź wyjdź na dwór, poznaj nowych ludzi. Za dwa lata zrobią nowszą jeszcze wersje supermana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones