PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507106}

W firmie

The Company Men
6,7 10 926
ocen
6,7 10 1 10926
W firmie
powrót do forum filmu W firmie

6 to zdecydowanie zaniżona ocena film zasługuje spokojnie na 8

markin

Ciekawe za co.

elizkas

właśnie za to

ocenił(a) film na 10
elizkas

Mam wrażenie, że aby docenić ten film, potrzeba pewnego bagażu doświadczeń.
10 lat temu obraz ten by mi się wydał zwyczajnie nudny, jednakże teraz uważam go za bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
Chile

Dokładnie; moment kiedy Bob decyduje się na pracę u brata żony. Mogłoby się wydawać, że przybijanie gwoździ prace fizyczne to bułka z masłem, ale dla kogoś kto siedzi za biurkiem i z długopisem to będzie obcy świat. Na początku niedoświadczony pracownik więcej się uczy niż przynosi pożytku. Fach w ręku przychodzi po latach. Duży plus za realizm w tym wątku.
Myślałem że amerykański film, który zawsze pomija czy przeskakuje ważne szczegóły, i tu zrobi podobnie. No bo co tam noszenie worków, zrobienie zaprawy, przybicie deseczek... Niestety rzeczywistość nie jest taka jak na pierwszy rzut oka może wyglądać. Potrzeba bagażu doświadczeń żeby zrozumieć film i go docenić.

"not to gdzie idziemy" na ten lunch :)

ocenił(a) film na 7
markin

Nie wiem czy na 8 ale 7 bez wątpliwości.
W ogóle najzabawniejsze są komentarze porównujące realia polskie do realiów w Stanach; kompletnie od czapy.

Treh

dokładnie tak samo można porównać Polskę do Korei północnej. Albo kołchoz do Majorki. Ale tłukowi polskiemu to nie przeszkadza i różnicy nie robi. Wisz polaczki najmundrzejsze.

ocenił(a) film na 3
markin

Ty jesteś tłukiem polskim, najmądrzejszym, bo z ruskim awatarem.

ocenił(a) film na 3
markin

Spokojne 3. Zaniżony to jest Twój gust. Film o ludziach bez właściwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones