PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200}
6,5 19 590
ocen
6,5 10 1 19590
6,0 3
oceny krytyków
Wysłannik przyszłości
powrót do forum filmu Wysłannik przyszłości

Uważam ze Wysłannik przyszlosci jest najlepszm filmem postnuklearnym , czas pokazany po wojnie nuklearnej , ludzie zyjacy w strachu , mistrzowski klimat gatunku 9/10

ocenił(a) film na 9
Lukas84_2

Ja bym jednak nie ryzykował nazwania go najlepszym. Lubie ten film, jednak u mnie numerem jeden będzie zawsze "MAD MAX",
oczywiście częśc druga;)

ocenił(a) film na 8
macada

Jak dla mnie MADMAX2 jest zbyt... familijny... ale whatever

R4Zi3L

Ale Wysłannik Przyszłości przepełniony jest nudnymi, przewidywalnymi i politycznie poprawnymi scenami.
Jak dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Wielebny

Nie uważam, żeby spalenie amerykańskiej flagi było poprawnie politycznie. Amerykanie bardzo cenią swoje symbole narodowe i to dla nich świętość. Podejrzewam, że ta scena musiała ich rozjuszyć :) pozdrawiam

Baggins_z_Hobbitonu

Ale na przykład końcowa scena. Kiedy oszczędzają życie Bethlehemowi za wszystko co zrobił. Co prawda później zostaje zastrzelony, ale jedynie dlatego że okazała się już definitywnie, zupełnie zły do szpiku kości(swoją drogą, niezły pomysł by strzelać do kogoś podczas gdy jest się okrążonym kilkuset wrogo nastawionymi ludźmi z bronią)

ocenił(a) film na 7
Wielebny

ukaranie rokiem wiezienia dzialacza amerykanskiej rewolucyjnej partii komunistycznej Gregorego Lee Johnsona za spalenie amerykanskiej flagi zostalo uznane przez Sad Najwyzszy 21 czerwca 1989 roku ( sprawa Johnson versus Texas ) za naruszenie swobody wypowiedzi gwarantowane przez I poprawke, wyrok utrzymano 1 glosem mimo wszystko wyrok uznano za bardzo kontrowersyjny a potem wielokrotnie pod obrady Kongresu trafialy poprawki majace zakaz palenia flagi

ocenił(a) film na 6
Lukas84_2

Jeden ze słabszych filmów postnuklearnych - jeśli już to 'Ostatni brzeg' - jedna i druga wersja.

ocenił(a) film na 6
messerus

Wodny świat wersja reż czy Ucieczka z Nowego Jorku maja lepszy klimat niz Wysłannik przyłosci z tego gatunku

ocenił(a) film na 8
Kojak555

Akurat Ucieczka to film akcji... nie porówywałbym go raczej...

Kojak555

Akurat "Ucieczka..." jest filmem prenuklearnym :), dopiero w finale mamy zapowiedź wojny, do czego niewątpliwie rękę przyłożył Snake Plisken.

Lukas84_2

Oczywiście "Mad Maxy" zwłaszcza 2-ka, "Hardware", "Zardoz" i znalazło by się jeszcze parę lepszych, od zamerykanizowanej laurki, jaką "Postman" jest.
Z przede wszystkim "The Day After" na czele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones