PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200}
6,5 19 590
ocen
6,5 10 1 19590
6,0 3
oceny krytyków
Wysłannik przyszłości
powrót do forum filmu Wysłannik przyszłości

Niedoceniony

użytkownik usunięty

Długo odkładałem podejście do tego filmu, naczytałem się złych opinii i myślałem, że nie warto, ale w końcu wpadł mi do rąk i nie żałuje bo film był naprawdę dobry. Z pewnością duży wpływ na moją ocenę ma fakt, że uwielbiam post apokalipsę. Piękny film o nadziei, z piękną muzyką i niezłymi zdjęciami. Przede wszystkim, historia w tym filmie jest niesamowicie realna, nie ma żadnych cudów i superbohaterów, ot zwykli ludzie. Druga sprawa, film jest niezwykły, wiadomo traktuje o tym o czym opowiadają wszystkie filmy postapokaliptyczne - o życiu po zagładzie lub jak w tym przypadku - o przywróceniu cywilizacji, ale scenariusz inny niż wszystkie. Podchodziłem do tego filmu z dystansem bo spodziewałem się "dziur" w całości, a nie znalazłem żadnej. Nie czytałem jednak książki na której podobno w niewielkiej części opiera się ten film, może po przeczytaniu zmienił bym zdanie, ale na tą chwile polecam.

ocenił(a) film na 1

to jedna wielka dziura

schiz

jak na to wpadłeś ? Długo myślałeś nad tą wypowiedzią ?

ocenił(a) film na 7

Popieram.

ocenił(a) film na 2

Pomysl to jedno, ale ta diablenie nieudana realizcja polozyła film. Dtretwo, drętwo i jeszcze raz dretwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones