PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832}

Zagubione serca

Random Hearts
6,0 4 112
ocen
6,0 10 1 4112
Zagubione serca
powrót do forum filmu Zagubione serca

Bardzo słaby

ocenił(a) film na 4

Zważywszy zarówno na odtwórców głównych ról, jak i nazwisko reżysera film okazał się wyjątkowo slaby. Owszem, zaczyna się nie najgorzej, ale im dalej, tym większe rozczarowanie. Film pozbawiony jest jakichkolwiek emocji; zarówno słabo rozpisane role, jak i sama fabuła to idealna recepta na sen. Film być może byłby lepszy w odbiorze, gdyby przede wszystkim był nieco krótszy. Zarówno wątek polityczny, jak i kryminalny okazały się starzałem w kolano; są mdłe i nijakie, jakby twórcy na siłę chcieli wprowadzić jakiś element napięcia do filmu, co tylko go pogrąża jako całość. Nie polecam, wręcz odradzam. Szkoda po prostu czasu.

ocenił(a) film na 8
Pilot2017

Wg mnie - po słabym początku (niczym "klasyczne" amerykańskie filmy o dobrym glinie i wątku politycznym, rozwija się wątek obyczajowy. Może sie nieco dłużyć, mnie jednak ten spokojny rozwój sytuacji bardzo się podobał, atmosfera aż gęsta od uczuć (odczuć) bohaterów. Natomiast zgodzę się z opinią w innym wątku, że to film nie dla wszystkich.
PS. Być może mnie ujęła KS-T, wybitna, choć jakby lekko na uboczu, brytyjska aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones