Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

"JESTEŚ MOIM ŻYCIEM" z Natalią Oreiro i Facundem Arana jest wspaniałym serialem.Napewno będzie to następstwo hitu sprzed klku lat "Zbuntowany Anioł".To wspaniałe iż grają tam ci sami aktorzy.Facundo świetnie gra Martina, A Natalia Esperanse.To naprawde swietny serial jakich mało.

Becik556

Ok zgadzam się z tym co napisałaś/eś, ale co to ma wspólnego z Kevinem Costnerem???

m_a_c_88

Jeny, też się przestraszyłam, że Kevin Costner ma coś z tym wspólnego...
Uff

Becik556

no właśnie :D
już zaczełam szukać w filmografii czy Costner przypadkiem nie grat teraz w tych brazylijsko-portugalsko jakichś tam produkacjach ;D ale mnie wystraszyłeś/łaś Becik

Becik556

to to też walnełaś temat ?!
eee...normalnie się uśmiałam.
i też się właśnie zastanawiam co ma to wszystko związek...
z Kevin'em Costner'em. ??
xDD

monciaaa

Być może chodzi o lekkie podobieństwo Facundo Arany do Kevina Costnera?:) Trochę podobną twarzyczkę ma, nie uwarzacie? No ale mimo wszystko ten temat mi tu nie pasuje....XD

Becik556

Jeśli o ten serialik chodzi to jest beznadziejny. Nie cierpię tego, a kiedyś "Zbuntowanego Anioła". Jak dla mnie jedno i drugie jest popieprzone...nie rozumiem dlaczego ktoś to może ogladać-co w tym jest fajnego??? Poza tym co to ma wspólnego z Costnerem???

Becik556

buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahaahahahahhahhahhahahahaahahahahahahaahhahahaha ale sie usmialam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones