Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

http://gdansk.dlastudenta.pl/muzyka/artykul/Kevin_Costner_w_Gdyni,46539.htm
l

co o tym myślicie?
POWIEDZCIE MI CO MOSIALABYM ZROBIC BY TAM BYC ?"
MIESZKAM WE WROCŁAWIU.... ;(
I OCZYWIŚCIE MAM 14 LAT CZYLI CHODZE WTEDY DO SZKOLY....
PROSZE PODAWAJCIE SWOJE POMYSLY

POZDRAWIA.Ola ;)

karate_girl

Cześć:p
Ja mam 19lat i jadę do Kevinka!!!! Kupiłam bilet na stronie ebilet.pl
Mieszkam niedaleko Torunia, i wydaje mi się że po prostu przenocuje w Gdyni w jakimś motelu:p Ten koncert z tego co wiem odbędzie się w sobotę o godz. 20.00. Chodzę jeszcze do szkoły i to do maturalnej klasy, i jak nie będzie mnie jeden dzień to się nic nie stanie. A po za tym powiedz mi ile razy zdarza się okazja że Kevin przyjedzie do polski? Moim marzeniem jest by go zobaczyć, i jadę choćby się paliło i waliło:p

moniacwa18

Cześć!
Mam pytanko: długo czekałaś zanim przysłali Ci bilet?
Chętnie też bym się wybrała na ten koncert, chociaż u mnie problemem nie jest wiek ani brak kasy tylko raczej brak chętnych, którzy pojechaliby ze mną. A z drugiej strony stracić taką szansę to też nie fajnie, więc może się skuszę.
Pozdrawiam!

madzias_84

czekałam 2 tygodnie.także wiesz... mi wysłali w dużej żółtej kopercie... hehe zajebiście ... no zwała. Ja jade samochodem z koleżanką...obydwie jesteśmy nakręcone... i jedziemy... myśle żę bezie zajebiście:p

moniacwa18

Kurczę z dnia na dzień też coraz bardziej się nakręcam. Chyba jednak zamówię te bilety. Musi być zajebiście, w ogóle nie ma innej opcji!!!

madzias_84

hehe ja się tak nakręciłam..że na allegro zamówię sobie bluzkę z jego fotą :p hehe taka jestem pokręcona...ale trzeba szaleć ...co nie? takiej okazji już nie będzie...

moniacwa18

całkowicie się z Tobą zgadzam. też zamówiłam bilety i dzisiaj przyszły. super!!!!!!!!!!!! hehe będę Cię wypatrywać w tej koszulce :)

madzias_84

hehe ok:p na koszulce będę miała kevina z mikrofonem...:p na szarej koszulce:p

moniacwa18

jakie sobie miejsce kupiłaś?
ja mam 3 rząd przy scenie!!!!!!!!!!!!!
heheh

moniacwa18

ja miałam miejsca w sektorze A, ale to już nieważne skoro odwołali koncert. niech to, do d... wszystko. wiedziałam że tak będzie, w tym kraju niczego nie potrafią porządnie zrobić. :(

karate_girl

http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,7380164,Kevin_Costner_zaspiewa_w_Po
lsce.html







!!!!!!!!

karate_girl

kurde.fajnie masz. od razu jak to przeczytalam to sie zalamalam xD. jak
masz gg to prosze nbapisz

pozdro, Ola ;)

karate_girl

7028869



tylko pozazdroscic. w sumie to masz lepsze warunki poniewaz jestes
pełnoletnia i masz prawo wyboru.. ; |



;)

karate_girl

zostawiłam ci wiadomość na gg. Szczerze to moim zdaniem powinnaś znaleźć koleżankę która także lubi Costnera i jest chętna by do niego do Gdyni pojechać...ja tak zrobiłam:p. No i trzeba mieć kasę bo bilet trochę drogi,ale jak widzieć to tylko z bliska taka okazja raczej już się nie zdarzy.:P

karate_girl

łatwo Ci mowic.. Ty jestes juz pełnoletnia.. ; P

użytkownik usunięty
karate_girl

Mam ten sam problem... a chyba oszaleję, jak nie pojadę na koncert.

użytkownik usunięty

No i jeszcze cena biletów, eh.
Jak coś to weźcie dla mnie autograf i potem mi przyślijście... :) chociaż to bym miała.

karate_girl

do wesolyskrzat : masz gg?
chcesz pogadac ?
wspolny problem widze, co..? xp
gg: 7028869 :PP

użytkownik usunięty
karate_girl

No to zaraz do Ciebie napisze.
<za krótki>

karate_girl

Ciebie Monika bardzo przepraszam ze na gg nie pisze ale lap mi sie przegrzał i jest w naprawie. nie wiem czy do 20 marca go dostane zpowrotem ale jeszcze raz Cię bardzo proszę I TY WIESZ O CO ;))..

jak mozesz to napisz do mnie na kom (napisz sms'a ze to Ty i wgl)
bo jak bedziesz na koncercie to ja musze obowiązkowo do Ciebie zadzwonic!!!! (wiem ze walnieta jestem ale Ty rozummiesz. ;D)

moj nr kom 661254360
PS jeszcze raz dziekuje Ci z wszystko i licze na ciebie, bede trzymac kciuki i wiem ze sie dopchasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

postaram sie jak najszybciej na gg dostac. tylko ze mniee tAKA ciapa ze nie eksportowalam kontaktow.......................-.-


a co do wesoly skrzat to tez sorki ale nie mam lapa narazie.. Tutaj morzemy we 3 pisac xPPPPPPPPPPPP

karate_girl

hehe ok:p napisze do ciebie:p jak doładuje se konto:p hehe wiesz co bilety już doszły!!!!!!!! ale jestem happy:p

moniacwa18

Siemkaa !
Jestem Iga i mam taki sam problem jak dziewczyny .
Nie jestem pełnoletnia i mama nie chce mnie puścić, po za tym brak gotówki nie pozwala mi na kupno biletów co stanowi główny problem. Bo mamuśkę da radę zbajerować (znając życie sama by chetnie pojechała ;p).
Czy ktoś kto będzie jechał, mógł by mi załatwić autograf? ;>
Ja nawet zapłacę oby tylko go mieć! xd
Piszcie na gg: 10551739 ;)

użytkownik usunięty
szatun_xd

No właśnie u mnie też obecnie główny problem z kasą, bo rodziców by się dało jakoś przegabacić...
Ja mam takie samo pytanie co do autografu... :D

Wsolyskrzacie napisz do mnie na gadu ;p
Będziemy przechodzic przez to razem xd .

karate_girl

ja narazie nie moge z gg korzystac wiec przechodzmy to razem tutaj !!!!!!!!

xDDDDDDDDD
POZDRAWIAM spragnionych xD

użytkownik usunięty
karate_girl

Moniko, zazdroszczę Ci posiadania biletów i Kevina w marcu...

hehe wiadomo... kurde już teraz chce jechać! nie doczekam się ... troche kasy poszło.. ale jak powiedziała moja kumpela "jak oglądać to tylko z bliska" mam bilety na 3 rząd przy scenie... hehe :p jak go zobaczę to normalnie moje marzenie sieę spełni i będę happy do 2020roku:p hehe

moniacwa18

Monikaa no weźź, bo ja tutaj się zaczne ślinić przy monitorze xd .
Nie ukrywam, że Ci zazdroszczę ;p . I to nawet bardzo, bardzo, bardzo, bardzo. Może przynajmniej będą emitować ten koncert w TV. ;p .
Zobaczy się. Więc jeszcze raz powielam moją prośbę o autograf :) . Jakby ktoś mógł mi załatwić, to ja oddam kasę za koszty przesyłki.
Pisać na gg : 10551739 . ;)
Pozdrawiam ; >

użytkownik usunięty
moniacwa18

Ciekawe, czy uda Ci się zdobyć autograf :D choć mi by wystarczyło samo pojechanie na koncert... i do tej III rząd... dziewczyno, nawet nie wiesz jakie masz szczęście! :)

użytkownik usunięty

No właśnie, to ktoś może załatwiłby? :)
moje gg to w razie czego: 15883235.

karate_girl

kurrrrrrrde xd mnie tez cholernie zżera zazdrosc ale kurde moze ktos mi
powie co zrobic ??!.
przeciez itak nie mojedziemy.. -.-
to poco sie tak tym przejmowac...............
najlepiej sobie odpuscie juz.. ;(
to gadanie itak niczego nie zmieni.. :)


jak pisze tutaj z wami to za kazdym razem czuje w sobie wielki zal i wgl
ze to akurat ten czas i to miejsce..

no ale moze ktos mi powie co zrobic..


piszcie na gg xDDDDDDD 7028869


pozdro.

POGRĄŻMY SIĘ W ŻALU o.O -.- ;*****

karate_girl

hehe:p ej nie możecie mi tak zazdrościć!!!!!! bo jeszcze nie przyjedzie...to wtedy was znajdę i uduszę normalnie:p ja spróbuje się dopchać... i załatwić te autografy ale nie dla wszystkich bo pomyśli sobie bóg wie co:p hehe a jak załatwię tylko jeden to mogę wysłać wam kopie:p na pocztę. wiem że to nie to samo ale lepsze to niż nic.

użytkownik usunięty
moniacwa18

No jakby Ci się udało, to byłabym wdzięczna :)
No kopia to zawsze coś... ale wiadomo, że lepszy normalny autograf.
Przyjedzie, przyjedzie!

karate_girl

bosz! tego na serio nie będzie!!! jak oni śmieli odwołać?! ;OOO



http://www.film.wp.pl/id,105707,title,Kevin-Costner-nie-wystapi-w-
Polsce,wiadomosc.html




za co?! xd

no za co.. jak to mozliwe. ;\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ O.o"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones