Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Cóż...

użytkownik usunięty

Kiedyś to był bardzo przystojny facet. Kiedyś. Ale to było dawno temu...

Co ty opowiadasz, dalej jest przystojny!

użytkownik usunięty
patsap

Dla mnie zupełnie nie jest. Gustuję w mężczyznach minimum po 30. Uważam, że świetnie wygląda np. Timothy Dalton. Facet ma 60 lat i wciąż jest rześki i pociągający. A Costner... W "Bodyguardzie" to był gość... ale teraz...

costner sie zmienil? :D on przeciez caly czas jest taki sam. ty chyba nie widzialas wspolczesnego clinta eastwooda :D

użytkownik usunięty
kalamburok

A co Ty mi tu z Eastwoodem wyskakujesz, co ma już siedemdziesiątkę na karku? Costner jest teraz marniutki, niestety...

Ja się nie zgodzę. Jak dla mnie Costner fajnie się starzeje :)

Ehhh... najbardziej mi się podobał w robin hoodzie, to fakt:P. Uważam, że nadal jest niczego sobie, ale ta świeżość, zawiadacki uśmiech... Pozostanie wspomnieniem. W końcu nie tylko wygląd się liczy, ale i umiejętności, mam racje?:D Kevin obecnie udziela się w rolach dojrzalszych mężczyzn, co jest adekwatne do jego wieku. Taka jest kolej rzeczy.

lady_marion_3

Jak dla mnie, Kevin jest nadal tak przystojny... Facet z klasą...;-)

jowita3

Tak! Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości:)

Zgadzam się z autorką tematu... kilkanaście lat temu to był z niego przystojniaczek, ale teraz...hehe:)

blumenkohl

"Kiedyś wszyscy byliśmy piekni i młodzi. Teraz zostalo tylko -i- " Taka jest kolej rzeczy i nie ma co go oceniać źle z tego powodu. Facet starzeje się z klasa jak Sean Connery :)

Pozdrawiam

Nie zgadzam się :P Kevin nadal jest przystojny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones