Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Filmy, w których zagrał w większości to rewelacja! Bo to światny aktor. Kocham go.. jest częscią mojego świata ;] mmm.. :)

p4ul4

Och, on JEST CUDOWNY!!! Taki przystojniak!!! Ale ja bym wolała żeby byl młodszy. Wg. mnie najpiekniejszy byl w 1990-1998 :P Ale teraz tez jest sliczny :D:D:D

daria926

Mam na imię Robert,mam 64 lata.Podobam Ci się??

Robert_De_Niro

Jako aktor jest ok. Jako mężczyzna nie. . . . . . .

p4ul4

Robert de Niro bawi się w psychologa........................

p4ul4

no pewnie ze jest ładny ----> ale nie śliczny (bo są ładniejsi ):):):)

Darusia_2

O widze, że Robert De Niro do nas zawitał ? :P Podasz mi swój nr?
Odnosząc sie do tematu... Tak! Kevin jest niesamowicie przystojny, a najbardziej podobał mi sie w filmie "Doskonały świat", taki... mmm szarmancki =D

Nadia_4

Hihi . Nareszcie temat dla mnie ! Tak , Kevin to jest TO !!! Niedosyć , że jest wspaniałym aktorem , który co chwilę zaskakuje nas swoją różnorodnością , to jest także niesamowicie przystojnym mężczyzną . Najładniejszy był w Robin Hoodzie , ale np w Doskonałym świecie też był niesamowity. Pozdrawiam .

Tylko_On

Kevin przystojny... oj tak, tak xD Jest na prawde ślczny ;) cóż mi tez trudno oderwać od niego wzrok ^^

użytkownik usunięty
p4ul4

Jest przystojny, ale są fajniejsi ;))) i młodsi przede wszystkim xDD
no ale trzeba powiedzieć, że ma to coś co facet mieć powinien - urok :):):)

"tylko nie to" - Tylko nie SPAM.

p4ul4

Czy jak powiem że go Kocham to zabrzmi to dziwnie? ;);D Po prostu nie mogę oderwać od niego oczu. Taki idealny facet, no... LUV YA!!!

p4ul4

Jak na niego patrzę w " doskonałym świecie" to po porostu wyraża mój ideał mężczyzny:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones