Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

kto się ze mną zgodzi? Później już mi się jego filmy tak nie podobały,ale mimo to jest bardzo dobrym aktorem..

karolxx

Człowieku, nie widziałem z nim kiepskiego filmu choć nie widziałem wszystkich, aktor rewelacyjny, aż dziw że ma tak niski rank, tak Angelina J jest wyżej, to kpina - ale co zrobić odzwierciedla to polską młodzież.

skaner333

Chodzi mio to,że później już nie zagrał tak genialnych ról jak w Robin Hoodzie i Tańczącym z Wilkami, poprostu te dwa filmy pokazały jego geniusz,a np w wodnym świecie zagrał nie na miarę swoich możliwości. A co do Angeliny to się w 100% zgadzam.

karolxx

Dla mnie zawsze jest b.dobry aktorem i nawet Wodny Swiat ogladalem kilka razy.:)

romano1999

Myślę, że masa ludzi się z Tobą nie zgodzi.

MR_ciachciach

Mi się bardzo podobał w filmie "Bodygard" taki męski;) w ogóle to z niego niezłe ciacho:* tylko już troszkę stary

karolxx

Mr.Brooks pokazuje, że nie należy skreślać tak dobrych aktorów jak Kevin. Costner to rewelacyjny aktor i ma to coś w oczach...

karolxx

Myślę, że bardziej lat 90 ale OK. Bo te jego największe filmy jak Tańczący z wilkami czy Robin Hood byly na początku 90

karolxx

Aktor bardzo przeciętny grający głównie te same kreacje. Tańczący z wilkami, Robin Hood, Wodny Świat, Postman. Bohaterskie role powtarzające się od momentu rewelacyjnego 'Tańczącego z Wilkami'. Potem było tylko gorzej, małe możliwości aktorskie. Angelina Jolie to kpina? Gra przynajmniej różne role, a poza faktem 'nastolatków' sprawiających, że jest wysoko w rankingu - warto spojrzeć na jej nagrody. Oskar i nominacja w pełni odzwierciedlają jej możliwości. Role miewała różne i znacznie bardziej skomplikowane niż skryty, małomówny bohater znikąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones