Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Długo nie mogłem się przekonac do jego osoby,bo jako małolat widziałem tylko Robin Hooda i mi sie nie podobał.Mineło ..naście lat,zobaczyłem wiecej filmów (np:Znamię,Tin Cup,Wysłannik przyszłosci,Świat doskonały,Wodny świat) i stał się jednym z moich ulubienców,a ostatecznie prekonał mnie "Patrol"...a co do wspomnianego Robina to też już lubię;)

Robson_77

Fajnie, że sie przekonałes do niego.To naprawde wspaniały aktor.

Becik556

Podzielam zdanie Becika, tudzież zgadzam się z opinią na temat Costnera, już po zmianie poglądów, założyciela tematu.

Robson_77

ja go polubiłem po obejrzeniu "Doskonałego świata" wcześniej jakoś go nie zauważałem, dobry aktor, choć nie każdy tak sądzi :/ ale oni nie znają się. pozdrowienia

Maniek_40

Oglądnij jeszcze "Tańczący z wilkami" i "Wyatt Earp" (moim zdaniem jego dwie najlepsze kreacje), a być może polubisz go jeszcze bardziej :)

pyra24

ohoho oglądałem z nim dużo filmów "Tańczącego z wilkami" też - super film, super rola, uwielbiam też "Wojnę" po prostu świetny aktor, u mnie ma #1 :)

Maniek_40

Tańczący z wilkami-wspaniały film ze świetną rolą i reżyserią
Polecam "Mr.Brooksa"-tam też świetnie zagrał.

Freak_On_A_Leash

Zgadzam się z wami w pełni. Ja Kevina uwielbiam- z każdym filmem mocniej ;-). Moim zdaniem jest doskonałym aktorem, każdą swą rolę gra wyjątkowo naturalnie i przekonująco. W dodatku z upływem lat nic się nie zmienia - może nawet gra coraz lepiej. Przekonała mnie o tym rola w "Patrolu". To jest dla mnie najlepszy aktor. No i cały czas jest taki przystojny ...;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones