Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

No właśnie i to jest plama na jego honorze. Zresztą większość gwiazd Hollywood i nie tylko Hollywood jest tym splamiona. Za rolę w Bodyguardzie go lubię, ale za te dwie żonki to ma big minusa :P Między innymi za to lubię Schwarzeneggera - on już 20 lat wytrzymał z Marią Shriver i chyba nie widzi Mu się żadna inna. Mi już jeden rozwód rodziców życie rozpieprzył, tak że jak ktoś o swoim tacie wspomina to ja tylko oczami wywracam. Może w przyszłości zorganizuję kampanię przeciwrozwodową ?

Schwarzenegger_47

? ;DDD

Powiedzmy sobie szczerze: szkapa Arniego migdy by się z nim nie rozwiodła. Myślę, że ta para fantastycznie się dobrała. Mają wspólne zainteresowania: pieniądze.

Jeśli chodzi o życie spieprzone przez rozwód rodziców: tylko ciamajdy się tak tłumaczą. Normalny człowiek wie, że rodzice też ludzie, i woli ich mieć szczęśliwych osobno, niż pieprzących się bez sensu, razem ;)

Jorjan

Ludzie... Jakie pogląd :|

Jorjan

Ja myślę , że w Hollywood te zwiazki są kruche , bo jeśli ktoś oświadcza się komuś na 3 randce, no to sory ,ale dopiero co 100 trafi na tą osobę , z którą chciałby spędzić resztę życia . Przykro mi z powodu Twoich rodziców . Myślę , że nie ma co skreślać człowieka , tylko dlatego że ma za sobą nieudane małżeństwo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones