Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

Jest jednym z najlepszych aktorów :) Tylko nie rozumiem dlaczego jak gra jakikolwiek film jest taki lekko niesmiały ;p;p a może mi sie wydaje ;p;p Ogólnie suuper ator ;] Najlepszym jego filmwm był "List w butelce" o mało sie nie poryczałam na tym filmie ;p;p

martusia9992

o mało sie nie poryczałaś..?...ja sie poryczałam to cudowny film...bardzo dlugo na niego czekalam, az wkoncu udalo sie...ale to nie jedyny film swietny film...najlepszy film z nim;D...niestety a moze stety duzo jego filmow konczy sie tak jak List w butelce...moze dlatego go tak kocham...hihi Kevina...pozdr

Evela

Nom...prawie wszystkie filmy z nim sie tak kończą ;( ...m.in "Wodny Świat" albo "Doskonały Świat"-->takie smutne zakończenia :( ..niewiem oglądałaś?? :):)...:) BuSkA ;*

martusia9992

dla mnie to tez jeden z moich ulubionych aktorow.. zaraz za Joaquin'em Phoenixem. A najbardziej poruszajacy film z jego udzialem to 'Doskonaly swiat' plakalam jak bóbr na jego zakonczeniu, niestety wiekszosc filmow z udzialem Kevina Costnera konczy sie tragicznie..

martusia9992

Np. kolejny film, który kończy się dla niego tragicznie to "Wojna", ginie ratując przyjaciela (znaczy ginie od doznanych obrażeń, ale ginie)

martusia9992

Boże... Ja tak płakałam na filmie PATROL, teraz jak o nim myślę to mi sie płakać chce :( Bardzo polecam ten film bo jest po prostu świetny, na pewno poruszy każdego z Was :) A film "Doskonały Świat".... On tam wyglądał Boooskoooo , MMmM =* =* Przystojny aktor :D Swietny xD

Nadia_4

Aktpr świetny oczywiście, że tak!!!....ale niestety jak każdy z nas szybko sie starzeje i juz za kilka kilkanaście lat bedzie staruszek hihi...ale filmy ma świetne:D ja go uwielbiam a nawet napisze, że kocham....jest boski...nie na jednym filmie płakałam...szkoda, że nie widzialam "revenge" kurde...szkoda...niech go znow puszcza w TV bo ostatnio przegapiłam heh....

Evela

bezwzględnie jest moim ulubionym aktorem, doświadczony aktor, da się wzruszyć na filmach w których gra. Ale jedno mnie dziwi. Dlaczego on często gra człowieka pokrzywdzonego przez los??? A w kilku filmach umiera (Doskonały świat, Wojna, czy chociażby ostatnio Patrol) co wzrusza ludzi.Reżyserzy przykleili mu metkę "tego biednego". Ale to jest z jednej strony fenomen i przez to ma tylu fanów. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jego w jakiejś komedii. Pozdrowionka dla fanów Kevina.

martusia9992

kevina nie da sie nie lubic... dobrze gra, przyciaga, ma rewelacyjny glos

kalamburok

Aktor genialny!!!!! Choć często na filmach z nim płaczę np. na "List w butelce" czy "Doskonały świat"
Świetnie gra i doskonale przedstawia każdą swoją postać zdecydowanie 10/10

martusia9992

Po prostu, on sam jest niepoprawnym romantykiem i idealistą,
a to widać prawie w każdym filmie:)
Uściski dla niego, jest boski, taki sam od wielu lat:)

martusia9992

Uwielbiam wsyztskie filmy, w których on gra ;p świetny aktor! Jedyny w swoim rodzaju! A jeśli chodzi o tą metkę "tego biednego" to właśnie idealnie do niego pasuje! I również sobie go nie wyobrażam w komedii.. bez wahania 10/10 !!!

T_tequila_A

Zgadzam się , najlepszy aktor . A to że jest taki nieśmiały dodaje mu takiego uroku że ... Achhhh ... Ja tez ryczałam na " List w butelce" Nie mogłam przeżyć że on znowu nie przeżył <lol> Wiem , że to tylko film , ale nie wiem , jakoś tak ... Lubię szczęśliwe zakończenia ... A wracając do "Message in a bottle " to niesamowita produkcja . Mój ulubiony film . KC Kevin <3

Tylko_On

On jest świetny..., uwielbiam filmy z nim..., jeden z moich ulubionych aktorów;)

hary_5

Taki młodszy brat Harrisona Forda, kurczę zawsze ich mylę ze sobą! Czy też ktoś tak czasem ma?? Swoją drogą ciekawie by wygladało ich filmowe spotkanie. Amanci kina. Trochę taki "duet podobieństw" jak Niro i Pacino. Costner i Ford jednak chyba nigdy nie pracowali nad produkcją filmową.

T_tequila_A

A Tin Cup? Czy ktoś to w ogóle oglądał? Przecież to właśnie była komedia:) I to niezła;)

Iziun

Hehe - zgadzam się :D Tin Cup to dobry film ... I to nie jedyna komedia w której grał ... Są jeszcze takie filmy jak " Rumor has it " , który momentami też można podciągnąć pod komedię ... Kevin najlepszy ^^ Pozdrawiam wszystkich fanów ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones