Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner

syriesli? ale syriesli?
myślę, że naprawdę nie brakuje mu pieniędzy, czemu więc mi to robi?
szczerze go uwielbiam, ale jak teraz co chwilę widzę go w TV jak wsuwa tego tuńczyka, to aż mi
wstyd. w dodatku gra jak drewno, albo może jak tuńczyk, albo nawet puszka z tuńczykiem
Kevin why?
Powiedzcie chociaż, że pieniądze za reklamę przekazał jakiejś organizacji charytatywnej to może mu
wybaczę

chemikalium

Ostatnio obserwuje poczynania Kevina i oczom nie wierze...
Łapie się byle jakich produkcji, gra mocno przeciętnie, a przecież każdy wie że aktorem jest bardzo dobrym.
I do tego ta reklama tuńczyka... WTF?!
Podobno władował kasę w jakieś inwestycje i zespół i jak widać kasy zaczeło brakować... a szkoda

chemikalium

6 dzieci na utrzymaniu, 60 tka na karku, na pewno tez jakies wlasne inwestycje, wiec bierze byle co byle malo nie dawali. Mnie to raczej nie dziwi. Praca jak praca, wazne by zarabiac. Sir Hopkins tez gra w byle jakich produkcjach...czas jest wrogiem dla aktora.

użytkownik usunięty
czokled

Bardzo dobrze napisane...Hollywood szybko pozbywa się wiekowych aktorów.

chemikalium

żadna praca nie hańbi :)

chemikalium

oj tam, a ty myślisz że co: aktorzy zawsze mają łatwo ? widać Costner nie przebiera w ofertach tak jak dawniej. trochę na tej żenującej reklamie zarobi - sam zysk.

chemikalium

może poprostu lubi tuńczyka :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones